V Rakovníku s čistým štítem

JanKorous.cz Blog Leave a Comment

V Rakovníku s čistým štítem

Jak je dle nadpisu zjevné, nejsem původem rakovnický. Celých 12 let jsem působil v Praze a v jejím blízkém okolí. V metropoli jsem si našel, resp. si mne našel úzký okruh klientů. Těm nabízím a poskytuji maximální servis v oborech, ve kterých se pohybuji.

V oblasti tvorby a správy webových stránek, zakládání a servisu e-shopů, správy stránek na sociálních sítích poskytuji klientům kompletní 24/7 servis na telefonu, v případě nouze zásah do několika minut.

V případě grafických prací, brandingu a vizuální identity firem a značek poskytuji individuální přístup u každé zakázky.

V případě fotografických prací vytvářím výstupní fotky dle přání či zadání v maximální kvalitě v kontextu svých morálních hodnot, tedy u každé zakázky vydávám své maximální úsilí k dosažení nejlepšího výsledku.

Mnoho informací o mně a mé práci si můžete přečíst na úvodní stránce. Všechny příspěvky, které jsem postoval ve svém blogu po dobu svého působení na území hlavního města Prahy a v jeho okolí, jsem odstranil, aby Vás nemátly. Stejně tak je to i pro mne jednodušší. Začnu tak "V Rakovníku s čistým štítem".  I tak veškeré mé práce si můžete prohlédnout v mém portfoliu. V něm najdete ukázky z mých foto projektů, grafických prací i některé z vytvořených webových stránek.

Jsem tu pro Vás, v Rakovníku s čistým štítem.

Se změnou působiště také musím změnit finanční politiku a reagovat na několik špatných zkušeností z minulých let; i to je důvod, proč jsem odstranil předešlé příspěvky. Tyto reakce však Vy, jako mí klienti nepocítíte anebo minimálně a v pozitivním směru.

Jsem také rád, že po přijetí do různých skupin na sociálních sítích se výsledky mé práce setkávají vesměs s pozitivními reakcemi - pokud nepočítám hejty a rejpaly nebo samozvané profesionály, kteří dokonale rozumí teorii i praxi a vlastně všechny své rýpavé příspěvky myslí v dobrém, ale to jistě zná mnohý uživatel sociálních sítí.

Cílem tohoto příspěvku je nabídka. Nabízím Vám své práce uvedené na hlavní stránce mého webu. Sdílejte tento příspěvek, stránku, web, odkaz nebo jakkoli se k Vám tento odkaz dostane. Volejte, pište, ptejte se, doporučujte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *